Kontaktujte nás: 387 250 442 | prodej@jhsystems.cz

Nová chemická kotva Fischer zcela bez rizika pro montéra i životní prostředí

 

Fischer chemická kotva FIS V Zero, založená na inovativním a speciálním složení, nabízí maximální bezpečnost pro lidi i přírodu.

Chemická kotva Fischer FIS V Zero

 

Fischer chemická kotva FIS V Zero, založená na inovativním a speciálním složení, nabízí maximální bezpečnost pro lidi i přírodu. Složení chemické malty FIS V Zero neobsahuje nebezpečné látky, které vyžadují označení, jako je dibenzoylperoxid, který je klasifikován jako senzibilizující, dráždivý pro oči a nebezpečný pro životní prostředí.

 

Chemická malta splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost a ochranu zdraví při práci a je klasifikována jako „zdravotně nezávadná“ podle nařízení CLP.

 

 Chemická malta Fischer FIS V Zero je schválena pro upevnění do betonu s trhlinami a bez trhlin, zdiva a pro následné spoje výztuže. Speciální aplikace, jako je kotvení do vodou naplněných vrtů a instalace při teplotách od -10 do 40°C, jsou rovněž regulovány ve schválení a nabízejí maximální flexibilitu za všech povětrnostních podmínek.

Chemická kotva Fischer FIS V Zero

Ochrana pro montéra

Ochrana montéra

Práce s FIS V Zero nepředstavuje pro montéra žádné riziko. Ovšem je vhodné používat ochranné rukavice. A díky nízkému obsahu těkavých látek je malta vhodná pro použití do vnitřních obtížně větraných prostor.

Ochrana životního prostředí

Ochrana životního prostředí

Prázdné i nespotřebované kartuše chemické malty lze odložit do běžného odpadu, protože při neopatrném zacházení nepředstavují žádné riziko. Odbourává také náklady, které jsou spjaté s nakládáním s nebezpečným odpadem.

 


Další přednosti malty Fischer FIS V Zero:

Otvory pod vodou

Použití pod vodou

Kotvu FIS V Zero lze použít do zaplavených otvorů, takže nepřízeň počasí nemusí přerušit práci ani neohrozí proces vytvrzování.

Certifikováno pro dodatečné vlepování výztuže

Dodatečné vlepování výztuže

S certifikátem pro vlepování betonářské výztuže je výčet aplikací s chemickou maltou FIS V Zero kompletní. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá opravdu univerzální výrobek.

Teplota při montáži

Teplota při montáži

Přípustné teploty okolí při montáži od -10 °C dělají z FIS V Zero výrobek použitelný každý den v roce. Bez záruky Certifikátu, ale na doporučení odborníka lze FIS V Zero aplikovat i při teplotě -15 °C. Kartuše by ovšem měla mít pokojovou teplotu.

 


Chemická kotva Fischer FIS V Zero je certifikována spolu se širokou nabídkou příslušenství

Kotevní pouzdro s vnitřním závitem

Kotevní svorník

Plastové sítko


Kde koupit?

Chemickou kotvu Fischer FIS V Zero můžete zakoupit v našem eshopu: kotvy.cz

https://www.kotvy.cz/chemicka-kotva-fischer-fis-v-zero-300-t