Kontaktujte nás: 387 250 442 | prodej@jhsystems.cz

Jak vytlačit chemickou kotvu?

Ikdyž se každý výrobce během času snažil přijít na trh se speciálním balení chemických kotev a tím i speciálních pistolí tak se na našem trhu uchytili zhruba 3 varianty kartuší. Nejpoužívanější kartuše je klasická plastová kartuše s rozměry shodnými s kartušemi na silikon. Tuto kartuši naleznete v každém železářství a je možné ji vytlačit pomocí drobet lepší pistolí na silikon.

Klasická pistole na silikon

Pokud se klasická pistole kroutí, praská a používáte chemické kotvy častěji doporučujeme zakoupit PROFI pistoli. Profi pistole na chemické kotvy jsou vyrobeny ze silnějšího plechu, mají pevnější rukojeti a posouvací mechanismus je z pořádnéhu kusu železa.

PROFI pistole na chemické kotvy

Speciální kartuše

V obchodech můžete také narazit na chemické kotvy ve speciálních kartuších, kde jsou jednotlivé složky od sebe odděleny do dvou oddílů. Pro tyto kartuše existují profesionální pistole na chemické kotvy např:.

Speciální pistole na vytlačování chemické kotvy

PROFI ŘEŠENÍ

Profesionální řešení pro velké objemy a speciální kartuše jsou pistole na vzduch nebo akumulátorové. Pokud tedy bude kotvit velké množství nebo budete kotvit např. pod vodou jsou tyto pistole jediné řešení pro rychlou a nenáročnou práci.

Čím vytlačit chemickou kotvu